Новини України. 14 грудня. Євро не за горами, а в столиці згадали, що до спортивної події ще сяк-так готові, а от до її фізіологічних наслідків – ні.

Туалети знаходитимуться майже під вікнами киян

У Києві, переважно в центрі, починають встановлювати туалети до Євро-2012 просто під вікнами житлових будинків. Кияни відмовляються жити поруч із клозетами й ладні запрошувати іноземців додому – справляти маленькі і великі потреби, повідомляє ТСН.

Мешканці столиці обурюються законно, бо замість належної відстані від житла не менше, ніж 20 метрів, євро-вбиральні встановлюють за кілька кроків від під’їздів.

Також люди помітили, що як для звичайного біотуалету тут розгорнули надто глобальні роботи. Подейкують навіть, що влада збирається зробити вигрібну яму посеред столиці.

Виявилося, що громадський туалет на Шота Руставелі зводить фірма, що виграла конкурс на встановлення вбиралень до Євро-2012 по всій столиці. Загалом їх має бути 125.

“Вбиральні встановлюються у півторакілометровій зоні проведення змагань Євро-2012, в місцях масових перебувань громадян, в місцях відпочинку громадян парках, скверах”.

Фірма зобов’язана підвести до кожного туалету і воду, і каналізацію, які по завершенню чемпіонату мають демонтувати. Та мешканці будинку, якому випало сусідити із вбиральнею, цьому не вірять.

Журналісти звернулися за роз’ясненнями правил зведення громадських вбиралень до СЕС, однак там не знайшли часу на відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.