Новини світу. 10 грудня. Центрвиборчком РФ відмовився переглядати підсумки виборів до Держдуми.

ЦВК відмовляється відміняти результат виборів

Про це заявив заступник голови відомства Станіслав Вавілов. Вимога скасувати результати виборів, озвучена учасниками численних акцій протесту по всій Росії, ЦВК назвав безпідставним.

При цьому Вавілов зазначив, що виборчі органи всіх рівнів повинні розглядати всі скарги про порушення виборчого законодавства.

Найчисленніший мітинг проти фальсифікації 10 грудня пройшов в Москві на Болотній площі. У ньому взяли участь, за різними оцінками, від 25 до 85 тисяч чоловік. Наприкінці акції прийняли резолюцію з п’яти пунктів, серед яких було скасування підсумків виборів, відставка голови ЦВК Володимира Чурова і розслідування всіх фактів порушень виборчого законодавства.

Подібні вимоги висловили учасники інших акцій. Зокрема, в Санкт-Петербурзі скасування підсумків виборів зажадали близько 10 тисяч чоловік, що вийшли на Піонерську площу.

Прес-секретар прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив  що уряд країни ще не сформулював своє ставлення до минулих акцій протесту.

Остаточні результати виборів до Держдуми шостого скликання, що пройшли 4 грудня, ЦВК озвучив 9 грудня. 238 місць з 450 в нижній палаті парламенту займе “Єдина Росія”, 92 – КПРФ, 64 – “Справедлива Росія”, 56 – ЛДПР. “Яблуко”, “Правое дело” і “Патріоти Росії”, також брали участь у виборах, не змогли подолати семивідсотковий бар’єр.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.