Новини України. 12 грудня. Жовтневий райсуд м. Запоріжжя виніс вирок тризубівцям у справі відпилу голови пам’ятника Сталіну.

пам'ятник Сталіну в Запоріжжі
Суд дав по 2 і 3 роки за голову Сталіна

Про це повідомляє прес-служба запорізької організації ВО “Свобода”.

Судове засідання було коротким. Суддя зачитав обставини справи та вирок суду: Романові Хмарі – 3 роки з відстрочкою 3 роки, Василю Лабайчуку – 3 (відстрочка 1), Едуарду Андрющенку – 2 (відстрочка 1), Пилипу Тарану – 3 (відстрочка 1), Юрію Пономаренку – 3 (відстрочка 3), Василю Абраміву – 3 (відстрочка 2), Анатолію Онуфрійчуку – 2 ( ідстрочка 1), Олексію Зануді – 3 (відстрочка 2), Віталію Вишнюку – 3 (відстрочка 1). Також суд постановив відшкодування матеріальних збитків на суму 109 820 грн.

Запорізька “Свобода” пікетувала Жовтневий районний суд м. Запоріжжя. Під час судового засідання комуністи спровокували бійку. Правоохоронці затримали учасника акції Едуарда Андрющенка, йдеться в повідомленні партії.

Запорізький окружний адміністративний суд заборонив у цей день проведення будь-який політичних акцій, тому “свободівці” вийшли на підтримку націоналістів з державними прапорами без партійної символіки.

“Натомість комуністи вкотре продемонстрували, чия тепер влада і, порушуючи постанову суду, вийшли з червоними прапорами та транспарантами. Звичайно, міліція не побачила порушень закону комуністами. Події в суді та навколо знімали камери кількох центральних та місцевих телеканалів. Свободівці скандували “Слава Україні – Героям слава!”, “Слава Нації – смерть ворогам” та привітали тризубівців на виході з суду”, – йдеться в повідомленні “Свободи”.

Після виходу з приміщення суду стався інцидент. Один з комуністів зробив спробу нападу на Едуарда Андрющенка та кинув в нього яйцем, після чого почалася бійка. Правоохоронці втрутилися не одразу і затримали саме Едуарда Андрющенка й доправили його до районного відділу міліції, інформують в партії.

Завдяки пікету Запорізької “Свободи” біля Жовтневого райвідділу міліції Едуард Андрющенко був затриманий не більше години і вже вільний. Він написав пояснення з приводу бійки біля будинку Жовтневого райсуду м.Запоріжжя і вирушив до лікувального закладу, щоб зафіксувати наявність тілесних ушкоджень внаслідок хуліганських дій комуністів. В зв’язку з цим Запорізька “Свобода” згорнула пікет, повідомляю “Свобода”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.