Новини спорту. 8 грудня. Головний тренер загребського футбольного клубу “Динамо” Крунослав Юрчіч звільнений зі своєї посади після поразки в матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів з французьким “Ліоном” (1:7).

Крунослав Юрчіч звільнений зі своєї посади

Про це повідомляє офіційний сайт “Динамо”. Рада директорів клубу на своєму засіданні проголосувала за відставку тренера.

Після гри з “Ліоном” сам Юрчіч зазначив, що його команда непогано виглядала в першому таймі (який закінчився з рахунком 1:1). За словами тренера, на гру динамівців вплинуло вилучення Йєрко Леко на 28-й хвилині. Відповідаючи на питання про своє можливе звільнення, Юрчіч зазначив, що команда під його керівництвом домоглася серйозних успіхів, але після таких великих поразок завжди є ймовірність відставки.

Динамівці в шести матчах групового етапу Ліги чемпіонів зазнали шість поразок, пропустили в цих зустрічах 22 голи і забили тільки три м’ячі. Три останні матчі “Динамо” в Лізі чемпіонів завершилися великими поразками. До гри з “Ліоном” хорвати поступилися амстердамському “Аяксу” (0:4) і мадридському “Реалу” (2:6).

Для “Ліона” було важливо перемогти “Динамо” з якомога більшим рахунком, оскільки тільки в цьому випадку французи могли вийти в плей-офф Ліги чемпіонів. “Ліону” було потрібно перевершити “Аякс” за різницею м’ячів. Французам вдалося це зробити завдяки власній великій перемозі, а також завдяки поразці “Аякса” в грі з “Реалом” (0:3). В результаті у голландців число забитих м’ячів виявилося рівним числу пропущених, а різниця м’ячів у “Ліона” стала дорівнювати “плюс двом”.