Новини України. 8 грудня. У виїзному засіданні суду в справі Юлії Тимошенко оголошено перерву.

Слідчі підтвердили, що стан здоров'я Тимошенко важкий

Суддя Шевченківського райсуду Києва Андрій Трубніков, який проводить виїзне засідання у камері Лук’янівського СІЗО, оголосив перерву для вирішення питання про те, чи може Юлія Тимошенко брати подальшу участь у процесі.

Про це повідомив захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

За його словами, це відбулося після того, як працівники СІЗО підвередили погіршення стану здоров’я Юлії Тимошенко.

“Викликали і допитали лікаря слідчого ізолятора, який зазначив, що Тимошенко дійсно у тяжкому стані, що вона дійсно не може зараз продовжувати брати участь у цьому фарсі, а також сказав, що за останні 3 години больовий синдром Тимошенко значно збільшився”, – повідомив захисник.

“Після цього суддя оголосив перерву до 14:15 для того, щоб приймати рішення – чи продовжити катування сьогодні, чи переносити катування на завтра”, – сказав Сергій Власенко.

Він наголосив, що більш “нахабного, цинічного та нелюдського суду” він у своєму житті не бачив.

“Я не радив би нікому брати  участь у такому фарсі, бо на це неможливо дивитися”, – підкреслив захисник.

“Коли слідчий із серйозним виразом обличчя обговорює питання, які вже були давно вирішені Верховним Судом у 2005 році і робить з цього якісь псевдо сенсації і при цьому вимагає від людини, яка лежить у ліжку, щоб його слухали та реагувала, – це абсолютно абсурдні речі”, – цитує Сергія Власенка прес-служба “Батьківщини”.

Він підкреслив, що всі обвинувачення, пред’явлені Юлії Тимошенко у справі ЄЕСУ, уже були вивчені Верховним Судом, а справи були закриті через відсутність в діях Тимошенко складу злочину.

“Тепер вони придумали виїзні засідання. Але згадайте, коли ми просили в Печерському суді переїхати в інший великий зал для того, щоб усі могли вміститись, нам сказали, що це не передбачено законом. А тепер суд у Лук’янівському СІЗО для Тимошенко передбачає закон”, – обурився захисник.

Сергій Власенко додав, що протягом усього судового засідання Юлія Тимошенко лежала та зробила кілька заяв про те, що стан її здоров’я погіршився і вона не може навіть поворухнутися.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.