Новини України. 26 грудня. Незважаючи на особливість взаємин Тимошенко не бажає Януковичу долі такої як у Муаммара Каддафі.

Юлія Тимошенко
Тимошенко розповіла Януковичу про Каддафі

Про це екс-прем’єр-міністр України пише у “Листі Диктатору”.

Тимошенко розповідає, що добре вивчила анатомію диктатора і переважно це слабка, залякана і обмежена людина.

“Страх – єдине почуття, з яким він (диктатор – ред.) ніколи не розлучається. Я, думаю, ви розумієте про що я…”, – пише Тимошенко.

“У 2009 році я зустрілася з одним незвичайним політиком. Це була абсолютно впевнена в собі людина. Він мав рейтинг довіри близько ста відсотків у своїй країні. Цілий народ щодня вклонявся йому, вважав його даним країні вищими силами. Він збирався правити вічність і нічого не затьмарювало його абсолютну самодержавну владу. Він поділив усю країну між своїми синами і почувався повним господарем на своїй землі…”, – розповідає лідер БЮТ.

Читайте також: Незабаром від Януковича піде навіть Чечетов – Тимошенко

Тимошенко зазначає, що вже через два роки “мертве, сплюндроване тіло” Каддафі “волочили вчорашні вірнопіддані по придорожній пилюці його рідного міста. А один з його синів пропонував два мільярди доларів за можливість втечі з країни”.

“Не зважаючи на “особливість” наших взаємин, Вікторе Федоровичу, я, все ж, ніколи не побажаю вам такої долі. Я чесно хочу, щоб ви до Єнакієва заходили не так як згаданий мною політик до Сірту. Все у ваших руках. Принаймні поки-що”, – пише Тимошенко.

Словом, Вікторе Федоровичу, коли будете підіймати свій традиційний келих “Harrogate” під новорічною “йолкою”, замисліться бодай на мить над суттю свого правління, подумайте про трагічні помилки. Про вже зроблені та про ті, які ще хочете зробити. Аналізуйте промахи та невдачі в час їх здійснення, а не потім. Бо потім – пізно”, – порадила опонентка Януковича.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.