Новини України. 2 грудня. Медичний персонал Київського слідчого ізолятора запропонував екс-прем’єру України Юлії Тимошенко здати кров, але вона відмовилася.

Тимошенко відмовляється здавати кров

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

“2 грудня Юлії Тимошенко в присутності її особистого лікаря медперсонал Київського СІЗО запропонував здати кров для проведення відповідного лабораторного аналізу, як це було рекомендовано комісією МОЗ України, однак з причин недовіри і посилаючись на конфіденційність інформації Тимошенко в черговий раз відмовилася від здачі крові, про що подала керівництву установи відповідну письмову заяву”, – йдеться в повідомленні.

“Її особисто попередили, що відмова від проходження нею необхідних медичних процедур може становити загрозу її здоров’ю, а також є порушенням законодавства про охорону здоров’я та порядку попереднього ув’язнення”, – наголошується в повідомленні.

Через погане самопочуття Тимошенко навіть не змогла бути присутньою 1 грудня під час попереднього розгляду її апеляції. Адвокат екс-прем’єра тоді заявив про те, що вона потребує операції.

Тимошенко проходить курс призначеного їй лікування в медчастині СІЗО, куди її перевели 29 листопада.

За матеріалами kyivpost

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.