Новини України. 23 грудня. Після рішення Апеляційного суду Юлію Тимошенко повинні перевезти з СІЗО до в’язниці.

Тимошенко відправлять до жіночої колонії

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко повинні перевезти з СІЗО до в’язниці протягом 10 днів після оголошення вироку Апеляційного суду.

“Згідно статті 87 Кримінально-виконавчого кодексу України, не пізніше 10 денного терміну засуджені відправляються в місця позбавлення волі”, – повідомив юрист компанії “Ільяшев і партнери” Микола Алексюк.

За його словами, в абсолютній більшості випадків після винесення апеляції засуджених етапують. Винятки можуть бути тільки тоді, коли суд приймає рішення про те, що ув’язненного залишають в ізоляторі.

“Якщо Апеляційний суд при оголошенні рішення не вказав, що Тимошенко залишається в СІЗО, значить вона повинна бути етапована. Якщо немає виключення, то поширюється загальне правило”, – зазначив юрист.

Захист Тимошенко може протягом 3 місяців подати скаргу на рішення Апеляційного суду до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ. Поки скарга розглядатиметься, Тимошенко може перебувати в колонії.

Нагадаємо, що сьогодні Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського райсуду, який засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

Тимошенко може потрапити в одну з десяти жіночих колоній Україні. Більше шансів у Тимошенко потрапити в “рідну” Дніпропетровську колонію або “відсидіти” в Черкаській або Донецької області. Також є ймовірність, що екс-чиновницю відправлять в “зразкову” зону на Харківщині, хоча шикарних умов ніхто не обіцяє – усі українські колонії переповнені.

Джерело tochka.net 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.