Новини України. 13 грудня. Державна пенітенціарна служба України надала офіційний висновок про стан здоров’я Юлії Тимошенко.

Тимошенко відмовилась від особистої участі у засіданні апеляційного суду

“В рамках динамічного нагляду за станом здоров’я Ю.Тимошенко, вчора, 12 грудня, фахівцями МОЗ України в межах медико-санітарної частини Київського СІЗО в черговий раз здійснено комісійний огляд ув’язненої”, – йдеться в повідомленні.

“Комісією було зауважено, що пацієнтка не в повній мірі виконувала рекомендації попередніх медичних комісій. Згідно з висновком фахівців МОЗ України даних для нейрохірургічного втручання наразі не виявлено, нейрохірургічного лікування в наявний час не показано та рекомендовано поступове розширення рухового режиму, на що наголошувалось і раніше. Протипоказань щодо участі Ю.Тимошенко у слідчих діях та судових засіданнях комісія також не виявила.

Цього ж дня, відповідно до дозволу слідчого ГСУ СБ України, здійснено відвідання Єврокомісаром Штефаном Фюле Київського СІЗО, в ході якого візитер мав змогу ознайомитись з умовами тримання ув’язнених та безпосередньо поспілкуватись з Ю.Тимошенко“.

Окрім того Державна пенітенціарна служба України повідомила, що Юлія Тимошенко відмовилась від особистої участі у засіданні Апеляційного суду, посилаючись на незадовільний стан здоров’я. Проте, враховуючи висновок комісії МОЗ України від 12.12.2011р. та дані об’єктивного огляду 13.12.2011 року, протипоказань до участі у слідчих діях і судових засіданнях немає, повідомила Державна пенітенціарна служба України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.