Новини України. 29 грудня. Юлію Тимошенко збираються етапувати із Лук’янівського СІЗО до однієї із колоній в Харківській області в переддень новорічного свята.

Тимошенко етапують ще цього року

Тимошенко хочуть таємно перевезти за безпосередньої вказівки Януковича, повідомляє прес-служба “Батьківщини” з посиланням на добре поінформовані джерела.

Такий крок напередодні Нового року та Різдва Христова, вважають в “Батьківщині”, потребує не стільки давно і всім зрозумілої політичної, а насамперед морально-етичної та психологічної оцінки.

“Він свідчить не лише про те, що Україною править людина, яка в такий своєрідний спосіб хоче відповісти на адресований йому “Лист диктатору”, а аморальний тип, хворий на садизм. Щоб підняти собі настрій під “йолку”, нелюд Янукович готовий зіпсувати свято мільйонам співвітчизників, які голосували за Юлію Володимирівну, підтримують її, вболівають за її долю і за долю України”, – заявляє “Батьківщина”.

“Крім того, межигірцю добре відомо, що Юлія Тимошенко хвора, і її не можна навіть було доправити в межах Києва зі слідчого ізолятора до приміщення так званого суду. За даними наших джерел, медичну частину СІЗО шантажем та погрозами примушують видати фальшиве заключення про нібито нормальний стан здоров’я, і не виключено, що підлеглі режиму медичні чиновники піддадуться тиску й підуть на посадовий злочин – підпишуть необхідні папери”, – відзначають в партії.

“На цьому фоні особливо цинічними виглядають заспокійливі заяви міністра юстиції Олександра Лавриновича про те, що Юлія Тимошенко і надалі залишатиметься в камері Лук’янівського ізолятора”, – додають в “Батьківщині”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.