Новини України. 30 грудня. Сьогодні, 30 грудня 2011 року, о 8 ранку Юлію Тимошенко було етаповано до місця відбування покарання у Харківській області.

Тимошенко комфортабельно перевезли до колонії

Перед виїздом її оглянули лікарі, які дійшли висновку про те, що її стан здоров’я дозволяє транспортування.

Для перевезення Тимошенко було надано комфортабельний мікроавтобус з усіма зручностями (біотуалет, умивальник, два дивани). При цьому були відправлені всі належні їй речі (12 валіз), для чого був задіяний окремий автомобіль.

Що стосується повідомлення у мережі Інтернет про те, що Тимошенко переміщували в інвалідній колясці, то ця інформація не відповідає дійсності, є надуманими обставинами, розрахованими на те, щоб викликати безпідставне співчуття щодо стану її здоров’я.

Направлення Тимошенко до пенітенціарної установи було здійснено у зв’язку з набуттям законної сили вироку, винесеного Печерським районним судом м. Києва, який залишений у силі ухвалою Апеляційного суду від 23 грудня 2011 року, з додержанням усіх вимог чинного законодавства.

Загалом упродовж цього тижня з Київського СІЗО до установ виконання покарань відповідно до встановленого законом порядку етаповано всіх 150 засуджених до позбавлення волі, щодо яких вироки набули законної сили.

NewsMarket 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.