Новини України. 2 грудня. Юлія Тимошенко не з’явиться в Апеляційному суді 13 грудня, якщо їй і надалі не надаватимуть лікування.

Здоров'я Тимошенко не покращується

Про це заявив заступник лідера “Батьківщини” Олександр Турчинов на брифінгу у п’ятницю.

“Якщо Юлії Володимирівні і далі не будуть надавати мінімальне лікування для того, щоб вона хоча б могла піднятися з ліжка, то мої прогнози дуже песимістичні”, – сказав він, відповідаючи на запитання, чи з’явиться Тимошенко у суді під час розгляду справи по суті.

У свою чергу захисник Тимошенко Сергій Власенко розповів, що у перерві між засіданнями у четвер, коли судді Апеляційного суду надавалася медична допомога, він встиг з’їздити до СІЗО до Тимошенко.

Тому він спростував заяви пенітенціарної служби про покращення її самопочуття.
“Її стан здоров’я не покращився, її не лікують, оскільки це неможливо в межах СІЗО, а лише колють знеболювальні. Я думаю, що все це робиться навмисне”, – сказав Власенко.

Турчинов також додав, що напередодні прем’єр Канади надіслав листа, в якому висловлює готовність прислати в Україну канадських лікарів для обстеження та лікування Тимошенко.

“Я думаю, Юлія Володимирівна підтримає цю ініціативу, тому що якщо українських лікарів не пускають, то, може, пустять хоч канадських”, – сказав він.

Як відомо, судовий розгляд апеляції Тимошенко по суті призначено на 13 грудня.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.