Новини України. 13 грудня. Здоров’я Юлії Тимошенко поступово стає питанням геополітики.

Здоров'я Юлії Тимошенко поступово стає питанням геополітики

Комісар ЄС Штефан Фюле (відповідає за питання євроінтеграції) в понеділок увечері провідав в’язня в СІЗО, повідомляє Сегодня.

А дочка екс-прем’єра Женя Карр повідомила німецькому таблоїду Bild, що її мати намагаються вбити. «Я боюся за життя моєї матері. Вони хочуть вбити її… Вона помре, якщо ніхто їй не допоможе… Моя мати дуже хвора, і вона не отримує необхідної медичної допомоги, страждає від невідомого висипу на шкірі і майже не може ходити».

Нагадаємо, 23 листопада Тимошенко обстежили в Київській обласній клінічній лікарні і виявили міжхребцеву грижу.

Тим часом керівництво в’язниці погрожує перевести Тимошенко з лазарету в звичайну камеру. Причина – вона відмовляється здавати кров на аналізи.

«Якщо людина не лікуватиметься, то її потрібно або перевести в камеру, або тримати під вартою. А не займати місце в лазареті», – заявив голова Держпенітенціарної служби Олександр Лисицький.

Бютівці обурюються. «Тимошенко вже більше місяця не встає з ліжка, а отримує тільки знеболююче, та й то нерегулярно. Яким дивним чином може одужати хвора жінка без діагнозу, без ліків і навіть без лікаря, якому вона довіряє? Отримати належне лікування Юлія Тимошенко зможе лише в умовах стаціонару спеціалізованого медзакладу за межами СІЗО », – заявили в «Батьківщині».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.