Новини України. 7 грудня. Юлія Тимошенко з п’ятниці не отримує належної медичної допомоги, натомість слідчі проводять постійні допити без будь-яких перерв.

Власенко: Тимошенко допитують замість лікування

Про це заяви захисник екс-прем’єра Сергій Власенко на брифінгу перед Лук’янівським СІЗО.

“Починаючи з 10-ї години слідчі Податкової міліції робили спробу провести з Юлією Володимирівною слідчі дії. Це відбувалося протягом шести годин. Тимошенко при цьому вчора не вставала з ліжка, тому слідчі сиділи весь час у камері, не повідомивши захист про слідчі дії, не виходячи з камери навіть на період обіду”, – сказав він.

“Тобто людина їсть, а вони дивляться в тарілку і проводять слідчі дії”, – сказав захисник.

Сергій Власенко повідомив, що найближчим часом захист отримає оцінки Європейської комісії з протидії катуванням.

“Я переконаний, що такі дії, в тому числі і слідчих Державної податкової служби, будуть визнані відповідно до європейського законодавства як катування. Катуванням також буде визнано ненадання Юлії Тимошенко медичної допомоги уже більше одного місяця”, – цитує адвоката прес-служба “Батьківщини”.

Власенко нагадав, що з 5-го листопада Юлія Тимошенко має значні проблеми зі здоров’ям, зокрема, не має змоги пересуватися, не встає з ліжка і увесь цей час не отримує належного медичного лікування.

“Мною була подана заява щодо надання Тимошенко належного медичного лікування. Вона зараз знаходиться на розгляді у керівника Київського слідчого ізолятора. Саме він згідно закону несе персональну відповідальність за стан здоров’я і життя Юлії Тимошенко“, – наголосив захисник.

Власенко вважає, що влада має плани фізичного знищення Юлії Тимошенко не надаючи їй належного лікування.

“Хвороба розвивається. Що буде на майбутнє – не може сказати ніхто. Навіть професор Поліщук зазначив, що можливі дуже тяжкі для здоров’я наслідки”, – резюмував він.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.