Новини світу. 21 грудня. Тіло лідера Північної Кореї Кім Чен Іра, який помер 17 грудня від серцевого нападу, можуть забальзамувати і виставити в мавзолеї поруч з тілом його батька Кім Ір Сена.

Тіло Кім Чен Іра, що зберігається в охолоджуваній скляній труні

За словами південнокорейського таксидерміста, тіло Кім Чен Іра, що зберігається в охолоджуваній скляній труні, може знаходитися в таких умовах не більше 10 днів. В даний час вже ведеться підготовка до бальзамування.

Разом з тим процедура муміфікування коштує досить дорого. Приміром, бальзамування тіла Кім Ір Сена в 1994 році, проведене російськими фахівцями, обійшлося Пхеньяну в мільйон доларів. Більше того, близько 800 тисяч доларів, значна для Північної Кореї сума, витрачається щорічно на підтримку тіла “вічного президента” у належному стані.

Про смерть Кім Чен Іра північнокорейське телебачення повідомило 19 грудня. “Великим спадкоємцем” був призначений його молодший син Кім Чон Ин.

Як повідомлялося раніше, похорони Кім Чен Іра заплановані на 28 грудня. Якщо тіло лідера КНДР буде вирішено забальзамувати, його виставлять поряд з муміфікованим тілом батька в мавзолеї Кимсусан в Пхеньяні.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.