Новини України. 29 грудня. Світ не сприйняв рішення апеляційного суду як правове, він сприйняв його як розправу з головним політичним конкурентом Президента Януковича.

Григорій Немиря
Немиря: світ реагує на дії Януковича

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник голови Партії “Батьківщина”, колишній віце-прем’єр-міністр у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря.

За словами Григорія Немирі, не дивлячись на усі намагання Януковича мінімізувати міжнародну реакцію призначивши винесення рішення апеляційного суду на час, коли в західних країнах всі готувалися до Різдвяних свят, їм це не вдалося.

Так, вже пролунали заяви урядів Канади, Німеччини, США, Франції, Президента Європейського Парламенту Єжи Бузека, Верховного представника Європейського Союзу з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки ЄС Кетрін Ештон та інших, в яких засуджується рішення апеляційного суду у справі колишнього прем‘єр-міністра України, голови партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко як політично вмотивований та такий, що ще більше віддаляє Україну від ЄС та європейських цінностей.

“Янукович власними руками створив собі імідж політичного канібала, який завів себе в глухий кут і тягне за собою усю країну. Це був не суд, це була розправа. Політичний канібалізм – неприйнятний для Європи 21 століття”, – підкреслив колишній віце-прем’єр-міністр.

За його словами, Янукович в черговий раз продемонстрував, що він не лише не чує українців, він не хоче, або неспроможний почути й основних міжнародних партнерів України та лідерів цих країн. Він нездатний гарантувати базові права, включаючи право на справедливий суд, яке є міжнародними зобов’язаннями України як члена Ради Європи.

“Януковича в черговий раз довів, що його головна мета – позбутися головного політичного опонента та вбити політичну конкуренцію в Україні”, – зазначив Григорій Немиря.

Таким чином, до української влади, яка не реагує на чіткі міжнародні сигнали, необхідно застосувати інші заходи, включаючи санкції.

За словами Немирі, це повинні бути санкції не проти України та її громадян, а санкції проти режиму Януковича.

“Людина, на якій лежить повна провина за це свавілля, має понести відповідальність не лише всередині країни, а й за її межами”, – наголосив Заступник голови Партії “Батьківщина”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.