Новини України. 20 грудня. Апеляційному суду Києва дана команда залишити вирок Печерського райсуду щодо екс-прем’єра без змін і це може статися до нового року.

Судоустрій
Суду підкажуть, коли закінчити справу Тимошенко - Власенко

Про це сказав керівник групи захисту Юлії Тимошенко Сергій Власенко на брифінгу перед судовим засіданням.

“Нам уже очевидно, що суд не збирається розглядати клопотання захисту відповідно до вимог. Суд збирається максимально швидко згорнути розгляд апеляційної скарги і оголосити ті рішення, які ви сьогодні бачите”, – сказав він.

“Наскільки мені відомо, станом на вчора, на день, рішення було – залишити в силі вирок Печерського райсуду в повному обсязі”, – додав захисник.

За словами Сергія Власенка, розгляд справи в апеляційному суді можна завершити за декілька годин, а можна розтягнути на декілька тижнів.

“Це буде залежати від того, яка буде дана команда суддям. Поки вони слухають справу достатньо швидко, слухають її в режимі сьогодні на завтра з невеликими перервами на День судді. Тому я не думаю, що вони будуть затягувати. Вони будуть робити спробу все пришвидшувати”, – сказав він.

Власенко не виключає, що розгляд апеляційних скарг Юлії Тимошенко та її захисту може завершитися до нового року.

“Такий суд, який у нас є, це не суд. Вони можуть зробити все що завгодно, те, що не передбачене процесуальним кодексом», – сказав він.

Захисник зазначив, що суд може надати півгодини на виступ, потім піти в нарадчу кімнату і вийти вже з готовим рішенням.

“На жаль, в цьому процесі немає юриспруденції взагалі. Це абсолютно політична справа, і вона буде вирішуватися так, як буде вказано суду”, – сказав Сергій Власенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.