Новини України. 2 грудня. Олені Сітайло на розгляді апеляційної скарги передавали записки невідомого змісту.

Олені Сітайло передавали записки невідомого змісту

За словами Власенка і Турчинова, після цих записок судді стало зле, і згодом її забрали на швидкій.

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко заявив, що судді Олені Сітайло на розгляді апеляційної скарги передавали записки невідомого змісту.

“Протягом судового розгляду справи кілька разів її помічники передавали якісь записки. Що це за записки, звідки вони, ким написані – абсолютно невідомо”, – сказав Власенко сьогодні на прес-конференції.

“Ніякої процесуальної необхідності передавати якісь записки судді не існувало. Тим паче, що це не передбачено чинним законодавством”, – підкреслив адвокат.

Заступник голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов сказав, що саме після однієї з таких записок судді Сітайло стало зле. На його думку, “аморальні справи погано впливають на здоров’я”.

“Ви пам’ятаєте, як у Кірєєва, який читав вирок, смикалося то одне, то інше око, він через кожні 15 хвилин робив технічні перерви, і я не знаю, що він там міняв або вживав, щоб довести цю брудну справу до завершення. І так само Сітайло, коли їй принесли чергову записку, їй чомусь стало зле”, – сказав Турчинов.

“І коли вона повернулася після двогодинного надання допомоги, вона вела себе досить неадекватно – наприклад, без причини посміхалася”, – додав він.

Власенко також нагадав, що суддю Сітайло терміново відвезли на “швидкій” після засідання суду. Він припустив, що симптоми вказують на серцевий напад або підвищення тиску.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.