Новини України. 1 грудня. Суддя Апеляційного суду Києва Олена Сідайло пішла до нарадчої кімнати, щоб вирішити, чи можливо розпочати попередній розгляд апеляційної скарги екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду без її присутності в залі засідань.

Сухов зазначив, що процес вже перетворився на юридичну плутанину

В обґрунтуванні клопотання адвокат Юрій Сухов зазначив, що процес вже перетворився на юридичну плутанину, оскільки суддя Печерського суду Родіон Кірєєв не передав разом із матеріалами справи апеляції захисту стосовно професійної діяльності адвокатів.

У свою чергу Плахотнюк зазначив, що з огляду на стан здоров’я Тимошенко можна розпочати попередній розгляд апеляційної скарги, але за рішенням попереднього засідання зупинити провадження у справі.

Зазначимо, що прокурори не заперечили щодо розгляду апеляційної скарги без Тимошенко.

Як повідомлялося, сьогодні розпочався попередній розгляд апеляційної скарги екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду, який був оголошений 11 жовтня 2011 року. Сама Тимошенко на судовому засіданні відсутня.

Адвокат екс-прем’єрки Юрій Сухов заявив усне клопотання про відвід судді-доповідача Олени Сідайло, яка розглядає апеляційну скаргу, оскільки автоматизованою системою відбору суддів суддею-доповідачем у цій справі була визначена суддя Ірина Горб. Захисту Юлії Тимошенко у відводі судді відмовили.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.