Новини України. 14 грудня.  Апеляційний суд міста Києва не задовольнив клопотання захисту Юлії Тимошенко про допуск журналістів на апеляційний процес з розгляду скарги екс-прем’єра-міністра на незаконність вироку у так званій “газовій” справі.

Суд у справі Тимошенко проходить без екс-прем'єра та журналістів

“У задоволенні клопотання відмовити. Рішення про те, що судовий процес буде закритим, не приймалося. Він відкритий”, – оголосила рішення колегії суддів головуюча у справі суддя Олена Сітайло.

Як відомо, захисники Юлії Тимошенко вимагали допустити всіх журналістів до зали суду, а також здійснювати пряму трансляцію судового засідання, а не ретрансляцію у окрему залу

“Лише за присутності представників ЗМІ може бути забезпечено гласність процесу та право журналістів на отримання інформації та на висвітлення процесу”, – заявив захисник Олександр Плахотнюк.

Судове засідання у справі Юлії Тимошенко проходить без присутності екс-прем’єра.

Також захисник екс-прем’єр-міністра Микола Сірий просить Апеляційний суд Києва змінити міру запобіжного заходу для Юлії Тимошенко.

Адвокат нагадав, що стан здоров’я не дозволяє Юлії Тимошенко брати участь у апеляційному процесі. Проте сторона обвинувачення відмовилася задовольнити клопотання захисту.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.