Новини здоров’я. 21 грудня. Чому сучасні хлопці та дівчата вважають за краще жити одне з одним, не вступаючи в законний шлюб?

Молодь боїться неприємностей, пов'язаних з можливим розлученням

На це питання спробували відповісти американські демографи, опитавши пари про їхнє ставлення до шлюбу.

Як виявилося, справа не в страху перед печаткою у паспорті, а в страху перед неприємностями, пов’язаними з можливим розлученням.

Серед пар, які живуть під одним дахом, більше 67% зізналися в тому, що бояться пережити соціальний, емоційний і фінансовий стрес, пов’язаний з можливим розлученням. Саме ці неприємності, а також розділ майна та інші правові аспекти, зупиняють їх від офіційного оформлення відносин.

Представники середнього класу, на відміну від представників робітничого класу, відносяться до шлюбу найбільш позитивно, і вважають, що спільне проживання – це логічний крок на шляху до шлюбу.

Особливо негативно сприймають шлюб жінки з низьким доходом: вони дуже бояться, що шлюб є ​​своєрідною пасткою, з якої важко вибратися, якщо щось піде не так, а також приводом до виконання додаткових домашніх обов’язків без будь-якої винагороди за це.

Чоловіки і жінки представники робітничого класу бачать у шлюбному свідоцтві лише «ще один папірець», і вважають, що шлюб нічого не змінить у їхніх стосунках. Вони вдвічі частіше висловлюють побоювання щодо можливості «застрягти» в шлюбі через залежність від доходу свого партнера.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.