Новини світу. 20 грудня. Американська компанія AT&T відмовилася від купівлі T-Mobile у німецької Deutsche Telekom AG.

США заблокували угоду в сфері мобільного інтернету між T-Mobile та AT&T

Про це йдеться в повідомленні американської компанії.

AT&T таким чином відповіла на претензії Федерального агентства зв’язку та Міністерства юстиції США щодо порушення антимонопольного законодавства. Сума угоди оцінювалася у 39 мільярдів доларів.

Крім того американська компанія виплатить німцям 3 мільярди за провал у підписанні угоди.

В компанії AT&T заявили, що не припинятимуть співпрацю з T-Mobile і шукатимуть інші шляхи співпраці для розвитку мобільного бізнесу, зокрема компанії планують підписати угоду про роумінгу на термін до семи років.

AT&T продовжуватиме бути агресивно і лідирувати у впровадженні бездротового мобільного інтернету в США”, – сказав генеральний директор компанії Рандал Стефенсон.

“Впродовж 4 років ми інвестували в нашу мережу більше ніж інші компанії в США. Як результат, сьогодні ми є найкращими у своєму класі широкосмугового мобільного інтернету – підключаючи смартфони, планшети та нові пристрої рекордними темпами – і ми повним ходом йдемо до впровадження системи 4G LTE в загальнонаціональному масштабі”, – додав він.

AT&T домовилася з Deutsche Telekom про купівлю T-Mobile в березні цього року. На той момент в німецької компанії було четверте місце на американському ринку зв’язку, а у AT&T – друге. Після злиття, як очікувалося, нова компанія могла одержати частку ринку в розмірі 39%. На даний момент основний конкурент AT&TVerizon Wireless – займає частку в 31%.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.