Новини політики. 6 грудня. Події навколо екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко – запорука інтересу до її партії і фракції.

Володимир Литвин
Литвин: проблема Тимошенко та її сімейства обернулася проблемою для країни

Про це заявив спікер парламенту Володимир Литвин. «Події навколо Тимошенко – запорука інтересу до її партії і фракції. Звучить цинічно, але це так. Інакше навряд чи б хто говорив про значні шанси партії «Батьківщина» на наступних виборах», – зазначив спікер.

«Ще будуть апеляції і інші моменти, але очевидно одне: проблема Тимошенко та її сімейства обернулася проблемою для країни. Урок для законодавців у тому, що вони дуже відповідально повинні підходити до прийняття рішень кримінально-процесуального характеру», – заявив Литвин.

Спікер звернув увагу на те, що коли у 2001 році приймався Кримінальний кодекс, «його просували і підтримували люди, які сьогодні розповідають про відбиток на ньому сталінсько-радянської епохи».

«Прийняття рішень проти когось і під поточний момент обертається потім проблемами для його ініціаторів, і насамперед проблемами для країни», – зазначив спікер.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.