Новини здоров’я. 11 грудня. Ви хочете привернути увагу чоловіка?

Кут нахилу обличчя робить нас привабливішими для потенційних партнерів

Додайте в свій арсенал ще один простий, але дуже дієвий засіб! Крім макіяжу і звичайних жіночих трюків, вам слід навчитися… правильно тримати голову!

Багато з нас знають досить багато про вплив жіночих і чоловічих рис на привабливість для представників протилежної статі. Дослідження вчених з Австралії показало, що легкий нахил обличчя вперед робить жінку більш симпатичною і бажаною в очах чоловіків. Що стосується представників протилежної статі, дівчатам подобається, коли їх голова гордо закинута назад.

«У нашому дослідженні ми вивчали, як положення, в якому перебуває обличчя людини, впливає на його жіночність або мужність. Ми прийшли до висновку, що кут нахилу обличчя робить нас більше чи менше привабливими для потенційних партнерів», – відзначають автори роботи.

Чоловіки, які зазвичай перевершують жінок в рості, звикли бачити їх обличчя зверху, і тому жіноче обличчя здається їм привабливішим, якщо при спілкуванні на одному рівні жінка нахиляє його трохи вперед, симулюючи звичну для чоловіків перспективу.

Жінки, навпаки, частіше бачать чоловіків знизу: чим вище чоловік, тим більш мужнім і сильним він здається. Тому закидання голови, що створює цю ілюзію, робить чоловіків більш привабливими.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.