Новини України. 3 грудня. Співпраця між Україною і НАТО добре вписується в загальні рамки розбудови безпеки у світі, в якому загрози й виклики потребують спільної і об’єднаної відповіді.

Рівень співпраці України з альянсом залишається високим

Про це у своїй статті для ZN.UA пише директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська.

«Отже, якщо подивитися на наші відносини з більш широкої перспективи, стає очевидно, чому НАТО і Україна корисні одна для одної і в чому полягає додаткова цінність їхніх відносин для регіону», — пише автор.

Вона підкреслила, що рівень співпраці України з альянсом залишається високим, «і мені здається, що український уряд націлений на досягнення практичних результатів».

За словами експерта, хоча риторика й змінилася, практичні дії набули більшого наповнення, особливо у сфері відносин між військовими. Нинішнього року було проведено дванадцять спільних військових навчань, що, з одного боку, вражає, а з іншого — є логічним кроком у практичній співпраці. Спільні навчання посилюють оперативну сумісність української армії з військами країн НАТО і підвищують її боєздатність та бойову готовність.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Наталії Немилівської «Навіщо Україна потрібна НАТО?»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.