Новини світу. 19 грудня. Правоохоронні органи Казахстану за минулу ніч в місті Жанаозен, де через заворушення введений режим НС, не виявили фактів порушення комендантської години, ситуація у місті поступово нормалізується.

В Жанаозені діє комендантська година, обмежено рух, заборонені мітинги

Про це йдеться в повідомленні Генеральної прокуратури республіки, поширеній в понеділок.

У п’ятницю 16 грудня у Жанаозені відбулися масові заворушення, в яких, за офіційними даними, загинули 14 осіб і десятки отримали поранення, спалені 46 будівель. Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв 17 грудня ввів в місті надзвичайний стан. До 5 січня в Жанаозені діє комендантська година, обмежено рух, заборонені мітинги, обмежена фото-і відеозйомка та використання копіювально-розмножувальної техніки.

“За минулу ніч – з 18 на 19 грудня – не надійшло жодного повідомлення про підготовлювані або вчинені правопорушення, правоохоронними органами не виявлено фактів порушення комендантської години”, – йдеться в повідомленні.

Комендатура Жанаозену спільно з правоохоронними органами вживає всіх необхідних заходів щодо повного відновлення законності і громадського порядку в місті, повідомляє Генпрокуратура Казахстану.

“На місці продовжує працювати урядова комісія під керівництвом першого віце-прем’єра Умірзака Шукеева, а також слідчо-оперативної групи на чолі з міністром внутрішніх справ Касимовим щодо встановлення всіх обставин масових заворушень, що відбулися в місті Жанаозен“, – наголошується в документі.

За матеріалами РИА-Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.