Новини України. 15 грудня. Син глави Кабміну має будинок у австрійській столиці і віденську реєстрацію.

Олексій Азаров

У виписці з реєстру австрійських підприємств зазначено: син Миколи Азарова проживає не на батьківщині, а на одній із тихих вулиць Відня. Його адреса – Pötzleinsdorfer Straße, 152-156, корпус 3.

Українська правда відправила запит до бази перепису населення – і за кілька днів отримали необхідний витяг, який підтверджує, що Олексій Азаров справді має віденську реєстрацію.

Ця виписка засвідчує, що громадянин Олексій Азаров має офіційну підставу перебувати в Австрії – він тут не заїжджий турист і в нього повинен бути офіційний документ на перебування (Aufenthaltstitel – так званий “вид на проживання”).

За вказаною вулицею розташований комплекс з декількох маєтків, які об’єднані однією адресою: Pötzleinsdorfer Straße, 152-156.

Місцевість, де розташовано помешкання Азарова – одна з найпрестижніших у Відні. Ціна на нерухомість у цьому районі складає 3,1 – 4,7 тисячі євро за квадратний метр.

Тут розташовані переважно приватні вілли, проте є і невеликі будинки з квартирами. Олексій Азаров же зареєстрований саме в окремому маєтку.

Як повідомлялось, Микола Азаров заробляє за рік 330 тисяч гривень, або 27,5 тисяч за місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.