Новини здоров’я. 12 грудня. Хороші новини для тих, кому важко сидіти на дієті!

Жінкам варто двічі на тиждень уникати таких продуктів, як хліб, макарони, картопля

Ви можете успішно боротися із зайвими кілограмами, якщо будете стежити за своїм харчуванням лише два дні на тиждень.

Британські експерти помітили, що жінки, які не їдять вуглеводи два дні на тиждень, проте не міняють свої звички в інші дні, худнуть більше, ніж ті, хто споживав не більше 1500 калорій щодня. Крім того, відмова від вуглеводної їжі двічі на тиждень дається жінкам простіше, ніж постійна необхідність відмовляти собі в їжі.

У дослідженні, яке тривало чотири місяці, взяли участь 88 жінок з підвищеним ризиком розвитку раку грудей через спадковість. Третину з них посадили на середземноморську дієту в 1500 калорій в день, третину попросили харчуватися, як звичайно, проте два дні на тиждень не їсти вуглеводів і не споживати більше 650 калорій. Жінки з третьої групи два дні на тиждень не їли вуглеводів без обмежень в калоріях.

У результаті виявилося, що жінки з другої і третьої груп втратили в середньому 4 кілограми, а учасниці, які постійно сиділи на дієті – 2,5 кілограма. Більше того, у тих, хто не вживав вуглеводи двічі на тиждень, покращився рівень гормонів інсуліну і лептину, які пов’язують з розвитком раку грудей.

Таким чином, експерти радять жінкам двічі на тиждень уникати таких продуктів, як хліб, макарони, картопля тощо, і замість цього їсти продукти, багаті білком і корисними жирами, а такі як горіхи, гриби, помідори, баклажани, цвітна капуста, брокколі і зелень.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.