Новини здоров’я. 26 грудня. Після того, як ми худнемо, дуже часто зайві кілограми знову повертаються.

Схуднення в стилі «йо-йо» може бути дуже підступним

Постійна «гойдалка» – скидання і набирання ваги – призводить до появи додаткових жирових відкладень.

Схуднення в стилі «йо-йо», коли періоди голодування змінюються звичайним харчуванням або переїданням, може бути більш підступним, ніж вважалося раніше.

Як показало дослідження за участю жінок похилого віку, таке харчування призводить до зміни відношення між обсягом м’язової маси та обсягом жирових відкладень на користь останніх. Однак у жінок похилого віку набір ваги відбувається не за рахунок м’язової маси, а лише за рахунок жиру.

У дослідженні, проведеному американськими вченими, взяли участь 78 жінок у віці 58 років, які втратили близько 10 кілограмів. 76% учасниць експерименту знову поправилися через 12 місяців після закінчення дієти, причому 15% з них стали важити більше.

Як виявилося, у них в організмі змінилося співвідношення м’язів і жиру. Якщо третина ваги була втрачена за рахунок м’язів і на дві третини за рахунок жиру, то набрані згодом кілограми складалися на 20% з м’язів і на 80% з жиру.

Таким чином, підсумували вчені, періодичне і непослідовне сидіння на дієтах призводить до втрати м’язової маси і набору ваги за рахунок нових жирових відкладень.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.