Новини політики. 13 грудня. Комісар Євросоюзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле підтвердив, що бачився з колишнім прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко в СІЗО.

Штефан Фюле заявив про серйозну стурбованість Брюсселя з приводу недавніх випадків вибіркового правосуддя

«Я був радий можливості поговорити з Юлією Тимошенко, поговорити з нею про її стан здоров’я і про розвиток її справи», – наводить заяву єврокомісара ВВС.

«Я повідомив їй про стурбованість ЄС з приводу цього процесу, і запевнив її, що ми будемо продовжувати уважно стежити за її апеляцією і наполягати на тому, щоб її права були дотримані, щоб вона могла захищатися на справедливому судовому процесі», – додав Фюле.

Крім того, комісар заявив про серйозну стурбованість Брюсселя з приводу недавніх випадків вибіркового правосуддя в Україні, зокрема у випадку Тимошенко та інших українських опозиційних політиків.

За словами Фюле, метою його візиту в Україну була підготовка до саміту Україна-ЄС, запланованого на 19 грудня.

Нагадаємо, Штефан Фюле відвідав у Лук’янівському СІЗО Юлію Тимошенко. Зустріч тривала півгодини. Щоб здійснити цей візит єврокомісару довелося брати дозвіл у генерального прокурора України Віктора Пшонки.

У той же день Фюле провів переговори в закритому режимі з президентом України Віктором Януковичем.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.