Новини здоров’я. 15 грудня. Синдром хронічної втоми може бути причиною 1% всіх «прогулів» без будь-якої іншої поважної причини або діагностованої хвороби.

Деякі діти не можуть ходити до школи через синдром хронічної втоми

Вчені з університету Брістоля вважають, що деякі діти не можуть ходити до школи, так якоскільки хворі на синдром хронічної втоми.

У їх дослідженні взяли участь 2855 школярів 11-16 років, у 1% з яких був виявлений синдром хронічної втоми, або міалгічний інцефаломіеліт, про який раніше їм не було відомо. Ці учні пропустили понад 20% навчальних днів в останні шість тижнів.

Незважаючи на те, що недіагностований синдром хронічної втоми впливає на відвідуваність школи, ця проблема, як і раніше ігнорується медичними фахівцями.

Синдром хронічної втоми – це стан, що характеризується підвищеною стомлюваністю і постійним почуттям втоми, сонливістю і депресією. При синдромі хронічної втоми від розумового і фізичного перенапруження страждає центральна нервова система, головний мозок, ендокринна та імунна системи організму. Природа синдрому хронічної втоми як і раніше залишається загадкою.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.