Новини України. 1 грудня. Вечірка, на якій зібралося близько сотні дівчаток та хлопчиків від 13 до 16 років, мало чим відрізнялася від дорослої клубної тусовки – алкоголь, сигарети, go-go girls…

похмілля, алкоголь, вечірка
Тінейджери відриваються наповну

Ось тільки юні відвідувачі вели себе ще непристойніше і нахабно.
Школярі, що відчули свободу,  відривалися по повній. Майже в кожного в руках – цигарка, багато ледве стоять на ногах і анітрохи не приховують того, що і через 10 років хочуть тільки тусити у клубах “з тьолками і друзями” і нічого більше.

Далеко не зразкові хлопчики і дівчатка зовсім не ховалися від камери і журналістів програми “Дурнєв +1” – очевидно, покарання батьків вони не боятся. Школярі сміливо розповідали, що “читати книги і вчити вірші – дуже сумно і нікому не потрібно”, а щоб заробляти багато грошей, потрібно “стати дружиною якогось класного чувака”.

Еротичні танці та сексуальна тема – теж не табу. Заклик діджея вибрати найсексуальнішу попу нікого не здивував. На питання журналістів, чи може у дівчинки в 14 років бути сексуальна попа, одна зі школярок впевнено заявила: “Звичайно!” – І показала її, додавши, що займатися “цим” в 15 цілком нормально.

Щоправда, підростаюче покоління згідно з тим, що потрібно саморозвиватися. Навіть уточнює як – “більше дивитися модних журналів”.

“Діти – не подарунок. Дорослі не поводяться так, як вони. Весь клуб був розгромлений! Це був сумний досвід – більше таке не повториться! – Заявили в клубі. – Ця вечірка була першою й останньою в такому роді… Також нас запевнили, що алкоголь дітям ніхто не продавав, але вони самі “дорвалися” до нього. А більшість хлопців прийшли в бар вже п’яними.

На відео чітко видно, що майже всі школярі, які відривалися, напилися надмірно – келихи і пляшки в кадрі теж миготять, навколо дим стовпом. Деякі з дівчаток повилазили на столи і влаштували далеко не дитячі танці.

У клубі ж заявили, що тепер сюди пускають тільки з 21 року. Але чи зупинить це все тих самих школярів, які цілком можуть піти відриватися в інші заклади, де спокійно куплять алкоголь і сигарети? Адже всім відомо, що у нас головне – гроші, а на вік ніхто уваги не звертає.

Дана вечірка була однією з цілої серії Teens-паті, які регулярно проводяться в Києві. Подібні “дитячі” тусовки давно йдуть на ура і в інших клубах міста. Як відзначають в афіші організатори, фейс-контроль для тінейджерський вечірок один – відвідувачам має бути 14-18 років на вигляд. Починаються такі паті досить рано – близько 18.00.

ВІДЕО

Джерело Цензор.НЕТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.