Новини світу. 19 грудня. У Великобританії опублікований список заборон, які, на думку влади, вносить «дух Скруджа» у передсвяткову атмосферу.

Сани Санти можуть стати загрозою безпеки руху

Управління з охорони здоров’я і безпеки Великобританії опублікувало список «заборон Скруджа», що заважають, на думку відомства, створення у країні духу Різдва. Зокрема, незважаючи на наближення свята, деякі школи забороняли дітям гратися в сніжки, а сани Санти на дорогах Великобританії визнавалися небезпечними для здоров’я.

Міністр з питань зайнятості британського уряду Кріс Грейлінг також зазначив абсурдність заборон, перелічених у списку Управління. «Різдво – це час для святкування та веселощів», – сказав він.

Список найбільш дивних заборон, по думки відомства, включав в себе, заборона з боку вчителів грати в сніжки на шкільному дворі, оскільки «травмовані учні можуть зажадати компенсацію», заборона з боку міської влади щодо прибирання снігу. Так, домовласники і бізнесмени могли потрапити до суду за те, що розчищали дорогу поряд зі своєю власністю, оскільки перехожі, проходячи по цій дорозі, могли послизнутися і впасти.

Крім того, згідно з британським законодавством, святкові співи могли бути визнані небезпечними для здоров’я, також як і традиція кидати зі сцени цукерки в бік публіки – вважалося, що це може привести до виникнення травм. Також сани Санти були оголошені поза законом, оскільки на них не оформляється страховка і, отже, вони можуть стати загрозою безпеки руху

За матеріалами euromag