Новини світу. 19 грудня. У Великобританії опублікований список заборон, які, на думку влади, вносить «дух Скруджа» у передсвяткову атмосферу.

Сани Санти можуть стати загрозою безпеки руху

Управління з охорони здоров’я і безпеки Великобританії опублікувало список «заборон Скруджа», що заважають, на думку відомства, створення у країні духу Різдва. Зокрема, незважаючи на наближення свята, деякі школи забороняли дітям гратися в сніжки, а сани Санти на дорогах Великобританії визнавалися небезпечними для здоров’я.

Міністр з питань зайнятості британського уряду Кріс Грейлінг також зазначив абсурдність заборон, перелічених у списку Управління. «Різдво – це час для святкування та веселощів», – сказав він.

Список найбільш дивних заборон, по думки відомства, включав в себе, заборона з боку вчителів грати в сніжки на шкільному дворі, оскільки «травмовані учні можуть зажадати компенсацію», заборона з боку міської влади щодо прибирання снігу. Так, домовласники і бізнесмени могли потрапити до суду за те, що розчищали дорогу поряд зі своєю власністю, оскільки перехожі, проходячи по цій дорозі, могли послизнутися і впасти.

Крім того, згідно з британським законодавством, святкові співи могли бути визнані небезпечними для здоров’я, також як і традиція кидати зі сцени цукерки в бік публіки – вважалося, що це може привести до виникнення травм. Також сани Санти були оголошені поза законом, оскільки на них не оформляється страховка і, отже, вони можуть стати загрозою безпеки руху

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.