Новини науки. 1 грудня. Величезні черги та натовпи людей у магазинах неминуче супроводжують будь-які свята. Однак це не єдине, що псує нам настрій в ці дні…

Свята теж псують людям настрій

Як показало дослідження, проведене в США, близько 90% людей чекають від свят не лише приємних речей. Основним джерелом стресу є черги та натовпи людей (68%), а також фінансові труднощі і необхідність залазити в борги, щоб не вдарити  обличчям у бруд (37%). Ще одне джерело тривог – набір зайвої ваги у зв’язку із непомірним поїданням різної смакоти (37%).

28% опитаних не приносить задоволення необхідність бігати по магазинах у пошуках подарунків для численних родичів, колег і друзів. 25% відчувають стрес з приводу святкових подорожей. 24% без особливого ентузіазму чекають зустрічі з деякими зі своїх родичів. 23% дратує музика, пов’язана зі святами. 19% засмучують непотрібні або недоречні подарунки.

16% зовсім не мають бажання ходити на вечірки і корпоративи, а 15% відчувають себе огидно від того, що їм доводиться весь час натягувати на себе посмішку, зображуючи люб’язність. Алкоголь і похмілля псують свята 12% опитаних.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.