Новини світу. 11 грудня. У поштову скриньку Санта Клауса, розташовану за адресою “Північний полюс, Канада, поштовий індекс HОH ОHО”, в нинішньому році, як очікується, надійде двадцятимільйонний лист.

Санта Клаус
Останній термін, коли "Пошта Канади" приймає листи Санта Клаусу, - 19 грудня

З таким прогнозом виступили в суботу співробітники “Пошти Канади”, які щорічно витрачають по 200 тис людино-годин, відповідаючи на різдвяні послання дітей і дорослих.

Перші листи на Північний полюс почали надходити з Монреаля ще в 1974 році, а в 1982 році “Пошта Канади” почала залучати добровольців для того, щоб підготувати відповіді на 22 тис послань, що надходили на спеціально створений для цього поштовий індекс. У 1984 році в програмі брали участь вже 5 тис добровольців. У 2000 році в поштову скриньку на Північному полюсі надійшов мільйонний лист. З 2002 року Санта Клаус став “комп’ютерно грамотним” і зміг відповідати на послання, що надійшли електронною поштою. У минулому році за дорученням Санта Клауса відповіді на листи дітей готували 10 тис добровольців.

“Ми ніколи не стикаємося з проблемою нестачі людей, – зазначила керівник програми “Листи Санта-Клаусу” Сінді Доу, що займається цими листами ось вже 20 років. – Хоча зараз на пошті найгарячіші дні у зв’язку з величезним потоком кореспонденції, завжди знаходяться люди, готові допомогти. Єдині зміни, які відбулися за ці роки полягають у тому, що у дітей змінився характер прохань до Санта Клауса. Крім того, нам доводиться витрачати набагато більше паперу на роздрук відповідей. Але в цілому все залишилося так само, як і багато років тому – діти пишуть Санта Клаусу про свої бажання, а Санта з нашою допомогою їм відповідає”.

У листах найчастіше зустрічаються прохання про традиційні подарунки, такі як ляльки, а також більш сучасні запити – смартфони і планшетники. Зрідка трапляються досить екзотичні прохання – наприклад, автомобіль БМВ, але тут, на думку тих, хто відповідає на листи, відчувається вплив дорослих.

Останній термін, коли “Пошта Канади” приймає листи, адресовані Санта Клаусу – 19 грудня. Працівники пошти пояснюють це “складністю доставки адресату”. На відміну від звичайної кореспонденції, яку “Пошта Канади” перевозить в сірих поштових мішках, для листів Санта Клаусу завжди використовуються тільки спеціальні поштові мішки червоного кольору.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.