Новини шоу-бізу. 24 грудня. Новоспечена учасниця сексуального тріо «ВІА Гра», красуня Санта Дімопулос, зганьбилася в своєму Твіттері.

Санта не вміє правильно писати

Схоже, у Санти не було часу якісно вчитися в школі, адже, як з’ясувалося, вона не вміє правильно писати. У своєму Твіттері дівчина допускала граматичні помилки в найпростіших словах.

Санта Дімопулос зареєструвалася в найпопулярнішій соціальній мережі серед зірок під назвою «Twitter», і тепер шанувальники красуні зможуть спостерігати за подіями в житті дівчини через її сторіночку в соціальній мережі.

Зареєструвавшись, Санта негайно відписалася, і, на жаль, не обійшлося без помилок. «- Всем Доброе утро!! Одним словом,выспалась не очень,потому-что поздно вчера уснула)))а робота ведь ждёт!!всем удачного дня ребята:)», саме так написала Дімопулос на своїй сторінці.

Звичайно, красуню Санту можна виправдати тим, що це соціальна мережа, і в ній помилки допустимі, більше того, співачка могла просто бути трохи втомленою і не звернути уваги на подібні дрібниці, як граматичні помилки.

Джерело Новостимира 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.