Новини технологій. 3 грудня. Samsung Electronics отримав місцеву перемогу над Apple, на території Австралії, вигравши судове рішення.

Apple vs Samsung
Apple vs Samsung

З аналогічних позовів у Німеччині та Нідерландах корейці отримали негативний для себе результат, і ось, все змінилося на далекому континенті.

Федеральний суд Австралії в середу одноголосно скасував першу постанову про накладення тимчасової заборони продажів планшетного комп’ютера Samsung Galaxy Tab 10.1. Головуючий суддя сказав, що в позові Apple “відсутнє логічне зерно”, тому з наступної п’ятниці корейські планшети Galaxy Tab 10,1 знову вийдуть на ринок Австралії.

Ми якраз встигнемо увірватися з маркетинговими акціями до бурхливих різдвяних розпродажів.

З 30 останніх позовів проти “яблуневих”, поданих по всьому світу, це перша перемога яку здобула Samsung. У компанії Apple початково має перевагу , завдяки розумній позовній стратегії юристів. Саме це дозволило виграти суд у Німеччині на тимчасову заборону практично всіх продуктів Galaxy Tab, в тому числі Galaxy Tab 10,1, 7,7 і 8,9.

Однак Apple, не сидить склавши руки в очікуванні мимовільного завершення патентної війни. У минулий вівторок купертіновці подали новий позов в суд Дюссельдорфа проти оновленого корейського планшета Galaxy Tab 10.1N.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.