Новини технологій. 6 грудня. Планшети майбутнього мають цілком складатися з гнучкого прозорого екрану і активно використовувати доповнену реальність, вважають в компанії Samsung.

Samsung опублікуваd відеоролик про майбутнє мобільної електроніки

Підрозділ Samsung з випуску дисплеїв (Samsung Mobile Display) опублікував відеоролик про майбутнє мобільної електроніки. У ньому демонструється планшет, що цілком складається з гнучкого AMOLED-дисплея, здатного відображати зображення в 3D-форматі.

Ролик знятий таким чином, начебто глядач тримає пристрій в руках. Починається відеозапис з того, що користувач розгортає планшет із згорнутого стану, щоб відповісти на вхідний відеодзвінок.

Далі сцена кілька разів змінюється, і в тому чи іншому оточенні користувач запускає то одне, то інше застосування: фотокамеру, зчитувач ієрогліфів, електронний перекладач тощо. Всі ці програми існують і зараз, але компанія демонструє унікальну адаптацію функцій до гнучкого пристрою, який приймає прозорий вигляд при відсутності зображення і фактично стає вікном у доповнену реальність.

Представлений пристрій – всього лише концепт. У компанії вважають, що саме так пристрої можуть виглядати в майбутньому, але не виключають, що розвиток індустрії може піти і за зовсім іншим сценарієм.

У жовтні представники Samsung підтвердили інформацію, що раніше ходила на рівні чуток, про те, що в 2012 р. планують випустити перший у світі мобільний телефон з гнучким дисплеєм.

Гнучка електроніка розробляється протягом багатьох років. У ній в якості основи для дисплеїв пропонується використовувати пластик, а для електронних схем – плівку і навіть тканину (в останньому випадку комп’ютери можна буде розміщувати прямо на одязі). В даний час важко придумати області застосування таких пристроїв, але в Samsung впевнені, що гнучкі мобільні пристрої дозволять підвищити рівень зручності і комфорту користувача.

Варто додати, що бачення Samsung збігається не тільки з баченням деяких фантастів, але і з уявленнями корпорації Microsoft, яка не мислить майбутнього без великих сенсорних екранів. У випущеному в 2009 р. відеоролику корпорація перетворила на комп’ютер чи не кожен предмет з плоскою поверхнею.

ВІДЕО

За матеріалами cnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.