Новини України. 12 грудня. Саміт Україна-ЄС продемонструє незмінність інтеграційних цілей і необхідність для України швидких реформ.

Янукович зустрівся з Фюле

Про це йдеться у промові Комісара ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, озвученій від його імені сьогодні на конференції в Брюсселі.

“Саміт продемонструє, що довготривалі цілі інтеграції не змінилися, але Україні потрібні швидкі реформи”, – зазначається у промові.

Серед необхідних змін єврокомісар низиває реформи у сфері кримінальної юстиції, Конституції, а також на реформи, спрямовані на посилення верховенства права в Україні.

Комісар у своїй промові також наголосив на тому, що політичні опозиціонери в тих випадках, де є ознаки вибіркового застосування правосуддя, мають бути звільнені і отримати усі права для участі в політичному процесі. При цьому, говорячи про реформування юстиції, комісар підкреслив, що стурбованість ЄС стосується не окремих персон, а процесів в цілому.

Нагадаємо, Штефан Фюле сьогодні, 12 грудня перебуває в Україні. Єврокомісар зустрівся з Президентом України Віктором Януковичем.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.