Новини України. 3 грудня. Співробітники київської міліції затримали ще трьох молодих людей, причетних до вбивства фотокореспондента газети “2000” Віталія Розвадовського.

Фотокореспондент почав тікати з 11-го до 2-го поверху, де й сталося вбивство

Як повідомили в управлінні зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Києві в суботу, встановлено, що напад на Розвадовського був скоєний 17-річним підозрюваним, про якого повідомлялося раніше, з корисливою метою заволодіння грошима.

У главку підкреслили: достовірно встановлено, що напередодні події фотокореспондент передав цьому юнаку передоплату (20 тисяч гривень) для покупки декількох iPhone за ціною, нижче ринкової.

“В день вбивства цей молодий чоловік заманив потерпілого в будинок під приводом передачі iPhone, щоб напевно зробити задумане (йдеться про неповернення передоплати – Ред.). Підозрюваний запросив трьох знайомих, які займалися бойовим самбо” – розповіли в главку.

За легендою підозрюваного, ці троє людей повинні були напасти на нього і Розвадовського. Таким чином, підозрюваний хотів забезпечити собі алібі. Але під час нападу все сталося не так, як він задумував. Фотокореспондент став тікати з 11-го до 2-го поверху, де й сталося вбивство.

“Те, що удари ножем завдавав 17-річний хлопець, підтверджують докази і його свідчення. Ступінь провини трьох затриманих встановлюється, вони дають свідчення” – підкреслили в главку.

У міліції припустили, що ці троє людей дали свою згоду на участь у злочині за грошову винагороду. У главку також зазначили, що поки однозначно не підтверджено, чи була мета вбити Розвадовського.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.