Новини світу. 10 грудня. Пивоваров виступив проти інформаційної політики каналу НТВ, що не припускає повного висвітлення мітингу протесту проти результатів виборів.

Олексій Пивоваров

Відомий журналіст російської телекомпанії НТВ Олексій Пивоваров поставив керівництву ультиматум: вести вечірній ефір новин він не готовий, якщо не буде висвітлена тема протестного мітингу у центрі Москви.

Як повідомляє Коммерсант, тележурналіст Пивоваров відмовився виходити в ефір новин о 19:00.

Приводом стала інформаційна політика каналу, що не припускає повного висвітлення мітингу протесту проти результатів минулих парламентських виборів, який готується наразі.

У мережі вже з’явилися повідомлення на цю тему. Зокрема, представник ініціативної групи “За чесні вибори” Григорій Пєтухов розмістив в Livejournal аудіозапис розмови з Пивоваровим.

На пропозицію “зробити нормальний новинний сюжет” на тему протестної акції на Болотній Площі, Олексій Пивоваров заявив, що “цього обіцяти не може”, але знімальна група, за його словами, має намір знімати на заході.

Відзначимо, в ефірі федеральних телеканалів події не висвітлюються, в новинах НТВ був, зокрема, лише невеликий сюжет про фальсифікації в ході виборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.