Новини світу. 14 грудня. Через три роки після приєднання Росії до Всесвітньої торгової організації (СОТ) – в 2015 році – в країні буде запроваджено мито на імпорт презервативів в розмірі п’ять відсотків.

презервативи
Росія хоче мито на презервативи

Зараз мито на ввезення зазначеної продукції є нульовим.

У Росії є тільки один виробник презервативів – “Армавірський завод ГТВ”, що забезпечує менше чотирьох відсотків від загального обсягу споживання. Частку покривають закордонні виробники. Найбільшими постачальниками презервативів в Росії є Китай та Індія.

У рамках виконання своїх зобов’язань щодо доступу на ринки при вступі до СОТ російська сторона також знизить мита на ряд імпортних товарів. Так, з 2013-го по 2016 роки поступово знижуватиметься мито на ввезення парфумів та туалетної води – з 15 до 6,5 відсотка. До 2015-2017 років з 15 до 6,5 відсотка будуть зменшені мита на імпортні шампуні, зубні пасти, дезодоранти.

Раніше повідомлялося, що Росія в ході приєднання до СОТ знизить мита на сільськогосподарську продукцію, пиво, вина, введе пільги для автоконцернів і постачальників автокомпонентів. Крім того, Росія відмовиться від справляння плати з європейських літаків за проліт над своєю територією.

Фактичний вступ Росії до СОТ відбудеться в середині 2012 року. У листопаді поточного року Росія отримала згоду на приєднання до організації від Грузії – останньою країною, з якою російській стороні потрібно узгодити вступ до СОТ.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.