Новини України. 16 грудня. На завтрашньому засіданні Венеціанська комісія надасть експертні висновки щодо законопроекту “Про основи державної мовної політики”.

Ківалов представляє Україну в Європейській Комісії

Про це сказав представник України в Європейській Комісії “За демократію через право” (Венеціанської комісії), голова Комітету Верховної Ради з питань правосуддя, народний депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов.

Даний законопроект, авторами якого є народні депутати від Партії регіонів Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко, був направлений Україною на експертизу до Венеціанської комісії близько двох місяців тому. “Сподіваюся, європейські експерти нас підтримають, і незабаром ми у Верховній Раді зможемо прийняти цей закон, знявши “мовну” напругу в Україні на довгі роки”, – зазначив Ківалов.

Він також зауважив, що Венеціанська комісія провела аналіз своїх попередніх рішень. Зокрема, мова йшла про рекомендації Комісії відносно українського законопроекту “Про судоустрій і статус суддів”. “Ці рекомендації Венеціанської комісії ми врахували, і закон від цього тільки виграв, він став більш демократичним і відповідає сучасним європейським вимогам, в першу чергу – правовим”, – додав Ківалов.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 грудня, розпочалася чергова 89-та дводенна пленарна сесія Європейської Комісії “За демократію через право” (Венеціанська комісія). Україну в Комісії представляють голова Комітету Верховної Ради з питань правосуддя Сергій Ківалов і радник Президента України – керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Марина Ставнійчук.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.