Новини політики. 11 грудня. Рішення Шевченківського райсуду про повторний арешт колишнього прем’єра Юлії Тимошенко навряд чи буде скасовано в судах України.

У призначені виїзного засідання суду стосовно арешту Тимошенко є і політичний підтекст

Таку думку висловив народний депутат від фракції НУ-НС Володимир Стретович.

За його словами, рішення про проведення судового засідання стосовно обрання запобіжного заходу для Тимошенко є незаконним.

“Я вивчав радянський кримінальний процес (в Україні діє Кримінально-процесуальний кодекс 60-х років – Ред.) і я такого не знаходив там, що можна перенести правосуддя у камеру. Наскільки відомо, кримінальний процес передбачає можливість відкладання розгляду справи до того часу, поки підозрювана чи звинувачувана почуватиме себе добре”, – зауважив парламентар.

На думку Стретовича, у призначені виїзного засідання суду стосовно арешту Тимошенко є і політичний підтекст. “Це засідання суду організували з порушенням усіх можливих міжнародних норм у зв’язку з наближенням саміту (саміту Україна-ЄС – Ред.) для того, щоб Європа “заспокоїлася”. Тому наше доблесне правосуддя хоче продемонструвати, що немає про що говорити”, – підкреслив народний депутат.

На запитання про те, хто може скасувати рішення про арешт, Стретович відповів так: “А хто скасує, коли суди стали підневільними заручниками влади, а вони повинні бути незалежною третьою гілкою влади і не звертати уваги на політичну кон’юнктуру. На жаль, ми політизували суди. І від того сьогодні потерпає Україна“, – резюмував нардеп.

Нагадаємо, Шевченківський райсуд на своєму виїзному засіданні ухвалив рішення про повторний арешт колишнього прем’єра Юлії Тимошенко.

13 грудня Апеляційний суд міста Києва почне розгляд скарги екс-прем’єра на рішення Печерського райсуду, яким Юлію Тимошенко засуджено до 7 років позбавлення волі.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.