Новини технологій. 8 грудня. Відео. Компанія Renault представила власну мультимедійну систему R-Link, яка вперше з’явиться в наступному році на електромобілі ZOE і хетчбеку Clio нового покоління.

Renault представила власну мультимедійну систему R-Link

Новинка, яку французький автовиробник називає «інтегрованим в автомобіль планшетом», має семидюймовий сенсорний екран, на який виводиться інформація про роботу всіх систем машини, карти вбудованої навігаційної системи TomTom, сторінок соціальних мереж і дані про роботу аудіосистеми або підключеного до R-Link мобільного телефону.

Також водій отримає можливість налаштувати «домашній екран» системи за своїм бажанням, додавши на нього необхідні йому функції або посилання на додатки. Управляти R-Link можна за допомогою голосових команд, за допомогою кнопок на самому дисплеї або з підкермового пульта.

До моменту появи системи R-Link на серійних автомобілях для неї буде готово близько 50 програм, розроблених з урахуванням того, щоб ними можна було користуватися під час руху. Нові додатки на пристрій можна буде скачувати прямо з машини із спеціального магазину під назвою R-LINK Store. За аналогією з AppStore від Apple будь-хто зможе розробити свій додаток і завантажити його в магазин.

ВІДЕО

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.