Новини України. 7 грудня. Перший заступник Генерального прокурора, член Вищої ради юстиції Ренат Кузьмін має бути негайно відсторонений від посад через неприкритий тиск на суд.

"Батьківщина" вимагає відсторонення Кузьміна від справ Тимошенко

Про це йдеться в заяві президії політради партії “Батьківщина”.

У партії пояснюють таку вимогу тим, що в переддень засідання Апеляційного суду у справі проти Юлії Тимошенко Ренат Кузьмін дав інтерв’ю, в якому заявив, що не бачить юридичних підстав для скасування вироку Печерського районного суду столиці.

“Це заявила людина, яка одночасно як заступник Генпрокурора підписує обвинувальний висновок щодо “, а як член ВРЮ – звільняє суддів за “неправильні” рішення. Ми переконані, що це неприкритий, нахабний тиск на суд напередодні засідання 13 грудня”, – заявили в “Батьківщині”.

Там підкреслили, що жодної юридичної підстави для утримання екс-прем’єра під вартою не існує, а жоден аргумент сторони обвинувачення не був доведений в ході судового розгляду.

“Тому ми наполягаємо, що в заявах Рената Кузьміна є ознаки злочину, передбаченого ст. 376 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність судових органів). Кузьмін має бути негайно відсторонений від посад і в Генпрокуратурі, і у Вищій раді юстиції“, – йдеться в повідомленні.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.