Новини науки. 23 грудня. Масова істерія споживання призводить до боргів, переїдання та пияцтва, нагадують експерти. І те, наскільки людина близька до боргової ями, залежить від … релігії!

шопінг -покупки
Любов до шопінгу залежить від релігії

Релігійні переконання, а також положення, яке релігія займає в країні, змушують людей по-різному сприймати багатолюдні торгові центри. Прихильники основних релігій відчувають в них «масову істерію споживання», в той час як адепти менш поширених культів бачать в багатолюдних молах місце для зустрічей і духовних подій.

Представники домінуючих у суспільстві релігій, наприклад, християни в США або іудеї в Ізраїлі, відчувають під час свят почуття стадності, яке змушує їх споживати понад міру, а прихильники малих культів прагнуть провести більше часу з людьми, які поділяють їхні погляди.

Вчені провели глибинні інтерв’ю з представниками різних релігій з метою вивчити їх споживчу поведінку. У результаті виявилося, що споживачі, які сповідують неосновні в країні релігії, сприймають магазини і шопінг-моли не як локацію, де їм необхідно витрачати всі свої гроші, а як сакральне місце зустрічей з товаришами за переконаннями, що допомагає їм тимчасово подолати статус релігійної меншини. Єдине, що об’єднує представників домінантних і малих релігій в одній країні у великі духовні свята, це альтруїзм і прагнення допомогти іншим людям.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.