Новини України. 13 грудня.Голова Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти регіонал Максим Луцький вважає, що обмеження перебування дітей і підлітків після 22:00 в громадських місцях без супроводу батьків має бути затверджене законодавчо.

Регіонали хочу законно ввести комендантську годину

«Я теж батько, і для мене це питання досить актуальне. Статистика дитячої злочинності сьогодні вражає. Дітей можна побачити опівночі в будь-якому “злачному” місці: на дискотеці, в нічному клубі, на вулиці. Перш за все, треба зробити так, щоб діти відчували себе в безпеці. А як це буде називатися – комендантською годиною або обмеженням – без різниці», – говорить Луцький.

За його словами, треба не просто обмежити перебування на вулиці дітей і підлітків у нічний час, а запропонувати їм альтернативу.

«Дітей треба завантажити фізично. Футбол, волейбол, плавання, танці, різноманітні гуртки – це найефективніші і дієві методи самовираження. Лише ненав’язливий контроль за безпекою дітей не викличе їх протесту», – переконаний Луцький.

Він також зазначив, що обмеження перебування дітей до 14 років у громадських місцях вже діють в Хмельницькій, Житомирській областях та Миколаєві.

«Київська влада поки пропонує ввести лише штрафи для батьків, діти яких перебувають без догляду. Їх хочуть штрафувати на 8 тис. грн. Але навряд чи це вирішить проблему дітей на вулиці. Почнуться судові тяжби, заяви батьків і так далі. А діти тим часом будуть, знову ж таки, на вулиці», – зазначив регіонал.

Нагадаємо, що  Луцький доводиться кумом міністра освіти Дмитру Табачнику. Він також є проректором Національного авіаційного університету (НАУ).

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.