Новини політики. 22 грудня. У фракції Партії регіонів у парламенті зібралися сильні неординарні особистості, люди, що відбулися, у кожного з яких є своя позиція, точка зору.

Михайло Чечетов
Чечетов: в Партії регіонів представлена еліта українського суспільства

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

На його думку в Партії регіонів представлена ​​еліта українського суспільства. «У Партії регіонів 11 Героїв України, 2 олімпійські чемпіони, еліта бізнесу, найсильніші державні топ-менеджери – колишні прем’єр-міністри, обласні керівники, міські голови, представники науки – академіки, професори, доктори», – заявив депутат.

«Чим сильна Партія регіонів? У жодній фракції такого сузір’я особистостей немає, але всі ці особистості вміють грати в командну гру. До того моменту, поки не прийнято рішення з того чи іншого законопроекту, йде дискусія. Але коли рішення прийнято, незалежно від того – ти король бізнесу, король спорту або науки, його треба виконувати», – зазначив політик.

Відповідаючи, на запитання про свою роль у фракції, Чечетов заявив, що він виступає в ролі координатора.

«Зазвичай парламент розглядає близько 100 законопроектів на тиждень. Яка технологія прийняття рішень? Треба визначатися, приймати чи ні законопроект, чи вносити в нього правки. У нас є експертна рада, яку я очолюю як перший заступник голови фракції», – повідомив він.

За його словами, в той час, як експерти готують висновки щодо законопроектів, кожен з депутатів має право висловлювати свою позицію по законам.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.