Новини здоров’я. 7 грудня. Як вважають психологи, жінки інстинктивно відчувають загрозу, витікаючу від красунь – потенційних суперниць – тому їхня реакція може бути досить жорсткою.

Багато століть тому жінки змагалися за допомогою грубої фізичної сили

Дослідники з Канади вивчали, наскільки гостинними є жінки, зіткнувшись з привабливими представницями своєї статі.

Учасниць експерименту, половина з яких знали одна одну, зібрали в кімнату, не повідомивши їм, для чого саме. Поки учасниць таємно записували на відеокамеру, в кімнату входила приваблива блондинка в сексуальному одязі і питала у жінок, чим вони займаються. Пізніше, в кімнату входила ця ж жінка з зібраними волоссям, у звичайних штанах, кросівках і футболці.

Вивчивши реакцію жінок на другу появу, дослідники відзначили, що гарну суперницю в сексуальному одязі ті зустрічають в основному закочуванням очей і несхвальним хитанням головою. При цьому багатозначними поглядами за її спиною обмінювалися не тільки знайомі жінки, але й незнайомі.

Коли приваблива суперниця покидала кімнату, над нею починали сміятися і коментувати її зовнішність. Одна з учасниць припустила, що та збиралася спокусити професора. Коли та ж сама жінка входила в кімнату переодягнутою в простий костюм, вона не привертала до себе ніякої уваги.

В ході другого експерименту дослідники показували учасницям 3 фото однієї і тієї ж жінки: на першому вона була зображена худою і сексуально одягненою, друга фотографія була змінена в фотошопі, від чого жінка здавалася товстою, і на третій вона позувала в консервативному костюмі. На питання, кого учасниці вибрали б як подругу і кого представили б своєму чоловікові, всі вони вибрали повну дівчину.

Відповідно до думки вчених, жінки лише слідують своїм основним інстинктам, намагаючись вижити, перемігши в змаганні, і, якщо багато століть тому вони робили це за допомогою грубої фізичної сили, то сьогодні вони «знищують» суперниць поглядами і лихослів’ям.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.